Alco Compressor Hakkında!


1994 yılında, iki makine mühendisi Erbağcı kardeşler ortaklığıyla kurulan Alco Compressor, Türkiye'nin en büyük endüstriyel firmalara ürün tedariği ve desteği sağlamaktadır.

Kompresör sektöründeki başarı açığını ve endüstriyel pazardaki kompresör talebini gören Alco kurucusu Erbağcı kardeşler, ilk yıllarda kompresör bayilikleri alarak satış gerçekleştirirken günümüzde ticaret deneyimlerini, ürettikleri başarılı kompresör, kurutucu ve el aletleri ürünleriyle Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmaya devam ediyor.

23 Yıllık Deneyim ve Kalite Anlayışı İle...
Chicago Pneumatic, Mark Pneumatic, Pneumatech bayiliklerinin yanı sıra Alco Compressor markasıyla da öne çıkan firmamız, gelen tüm kompresör taleplerini geri çevirmemenin yanı sıra en iyi çözümü de sunmayı hedeflemektedir.

Marka Değerimiz!


Alco Compressor olarak markamızın gücünü, "idare eder" değil, "mükemmel" olmak ilke ve hedeflerinden alıyoruz. Sektörün öncü markalarından biri olmak ve bu ünvana sahip olduktan sonra kalitemizi düşürmedik; Aksine yüksek oranda artırdık. Markamız değil, kalitemizi tercih ediliyor!

Endüstri ve sanayinin mutlak ihtiyaç duyduğu kompresör sistemleri üreticisi olan Alco Compressor, Ar-Ge alanına yaptığı yatırımlar ile dikkat çekiyor ve firma/müşteri ihtiyaç analizleri doğrultusunda daha güçlü ve yeni makineler üretmeye devam ediyor. Yıllık Ar-Ge yatırımlarımızın yanı sıra branşında en başarılı mühendis ve uzmanlar ile çalışıyoruz. Alco Compressor'ü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Misyonumuz!


Sanayi 4.0 gelişiminin ardından gerek sektörümüzün gerekse müşterilerimiz firmalarının daha iyi üretim yapabilmesi için yatırım ve gelişimlerimizle kompresör şirketleri arasındaki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz!


Kısa zamanda Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde edindiğimiz başarımızı Türkiye ve dünya genelinde de yaygınlaştırmak ve güçlü cihazlar üretmeyi hedefliyoruz. Hedeflerimiz, vizyonumuz, çabamız büyük!