Kurutucu Modelleri / Chicago Pneumatic
21 Temmuz 2017
Vidalı Modeller / Chicago Pneumatic
21 Temmuz 2017
TEK KADEMELI KAYIŞ KASNAK TAHRIKLI

CPRA / CPRB Serisi 1 - 3 hp / 0,7 - 2,2 kW

Kolay Kullanım, Üstün Performans

Güç, üstün performans ve güvenilirliği bir arada sunan, tek kademeli sıkıştırmaya sahip kayış kasnak tahrikli bu ünitelerin kullanımı kolay ve verimlidir. Ünitelerin sabit ve hareket edebilir konfigürasyon seçenekleri mevcut olup, ürün serisinde optimal kullanıcı konforu için sessiz üniteler de yer almaktadır.DIREK AKUPLE
CPRC Serisi 2 - 4 hp / 1,5 - 3 kW

Esnek ve Kompakt

Tamamlanacak kısa işleriniz ve onarılacak ufak tefek şeyleriniz mi var? Direkt akuple yağlı kompresörler, DIY (kendin yap) çalışmalarınız ve küçük tezgah uygulamaları için uygundur.Tüm müşterilerin taleplerini karşılamak üzere maksimum esneklik sağlayacak, çeşit çeşit kompakt konfigürasyon ve tank boyutu mevcuttur. Yağsız üniteler, araba ve evle ilgili bakım işleriniz için akıllı çözümler sunar. Yağ dökülme riski yoktur ve karmaşık bakım süreçleri hakkında endişelenmeniz gerekmez.

ÇIFT KADEMELI KAYIŞ KASNAK TAHRIKLI

CPRD Serisi 4 - 25 hp / 3 - 18 kW

Profesyonel Yüksek Performans ve Güvenilirlik

Kayış kasnak tahrikli üniteler, muhtemel uygulamaların sayısını artırmak amacıyla daha fazla hava ve daha yüksek basınç verecek şekilde tasarlanırlar.Güçlü bileşenler, optimal hava akışı, ara ve son soğutucular, orta ve büyük boy atölyeler ve servis istasyonlarında ihtiyaç duyulan güvenilirliği ve verimliliği garanti eder. Kompresörler, sabit ve hareket ettirilebilir konfigürasyonlarda ve sessiz dış gövdeyle mevcuttur. Pistonlu ürün yelpazemizin en büyük ünitesinde, 25hp'lik bir motorla çalıştırılan ve 900 litrelik bir deponun üzerine monte edilmiş NS89 pompası yer alır.SESSIZ TEK VE ÇIFT KADEMELI KAYIŞ KASNAK TAHRIKLI
CPRS Serisi 1 - 3 hp / 0,7 - 2,2 kW

Performans, tüm pistonlu ürünlerimiz için daima bilindik bir şey olsa da, bazen maksimum kullanıcı konforu da gerekmektedir. İşyerine yakın bir yere kurulmuş kompresörlerin kapsamlı biçimde kullanıldığı durumlar için sessiz ürünlerimiz ideal bir eşleşme sunmaktadır. Düşük hızda çalışan, net kontrol panelleriyle donatılmış ve oldukça az miktarda yer kaplayan bu ürün serisi, verimliliği ve kullanıcıya dost olma özelliğini birleştirir.

Chicago Pneumatic Hakkında

Frekans kontrollü kompresör serisi, hava ihtiyacı ile hava temini arasındaki mükemmel uyumu bulmanıza imkân tanır. Frekans kontrollü teknolojisi sayesinde, enerji maliyeti %30 azaltılabilir.

Dişli kutusu tahrikli iletimin dayanıklı tasarımı sayesinde, en zorlu uygulamalarda bile yüksek kalitede basınçlı hava üretebilirsiniz. Bileşenler, kaliteyi ve güvenilirliği temin etmek üzere dikkatlice seçilir. Ayrıca, kolay erişim sayesinde kurulum ve bakım basit tutulmaktadır.

Son olarak önemli noktalardan bir tanesi de büyük boy radyatör paketi sayesinde soğutma performansı garanti edilir. Düşük gürültü seviyesinde yüksek soğutma akışı sağlamak için, oldukça verimli bir soğutma fanı tasarlanmıştır.