Gazlı Kurutucular / Pneumatech
21 Temmuz 2017
Kurutucu Modelleri / Chicago Pneumatic
21 Temmuz 2017


HAVALI VE ŞARJLI EL ALETLERİ

ALCO Compressor olarak her türlü hava alet ihtiyacınıza özel hafif/orta/ağır iş segmentlerinde Chicago Pneumatic havalı ürün seçeneklerimizle işletmenizin arızalı alet sayısını azaltmak, operatör konforunuzu, dolayısıyla yapılan işi, arttırmak ve işe uygun olmayan aletlerin yarattığı ekstra bütçeyi engellemek için yanınızdayız. Chicago Pneumatic kurulduğu 1901 yılından bu yana müşterilerinin talepleri ve ger beslemeleri doğrultusunda ürün gamını gittikçe ileriye taşımıştır. Lütfen havalı ürün talepleriniz için TALEP FORMU doldurarak yerinde inceleme için bizden randevu alınız.

İncelemelerimiz sonucunda işinizi en uygun bütçeyle ve en hızlı nasıl geliştirebileceğimizle ilgili size bir rapor sunarak havalı aletlerle ilgili bütün durum belirleme, takip ve servis yükünüzü hafifleterek işinize odaklanmanızı sağlayabiliriz. Talep etmeniz durumunda operatörlerinize temel basınçlı hava ve havalı ürün eğitimleri sunabiliriz.

DARBELI SOMUN SIKMA ALETLERI

Somun sıkıcıların dünya çapındaki lideri olarak Chicago Pneumatic operatör konforunu ve verimliliğini maksimuma çıkaracak ürünler dizayn etmektedir.

CIRCIR ANAHTARLAR

Chicago Pneumatic her işe uygun ¼' ile ½" ağız arası cırcır anahtarlarıyla işletmenizin hafif sıkma/sökme işlemlerinde yanındadır.

TORNAVIDALAR

Chicago Pneumatic üretkenlik, hassaslık ve dayanıklılık temel alınarak üretilmiş geniş bir tornavida ürün setine sahiptir. Değişik durma seçeneklerindeki modellerle her işe uygun havalı tornavida çözümü sunmaktadır.

MATKAPLAR

İster hafif ister ağır bir uygulamanız olsun, Chicago Pneumatic her tip delme işinize uygun matkap çeşitleriyle yanınızdadır. Oldukça güçlü ürünler çelik gibi ağır malzemelerin bile kolayca delinmesine imkan vermektedir.

TAŞLAMA ALETLERI

Oldukça dayanıklı, güvenilir, hafif ve kullanımı kolay taşlama ürünleriyle Chicago Pneumatic minimum çabayla maksimum yüzey taşlanmasını sağlayacak oldukça geniş ve güçlü bir taşlama setine sahiptir.

ZIMPARA & CILALAMA ALETLERI

Chicago Pneumatic ağır malzeme zımparalanmasından ince parlatmalara kadar neredeyse bütün zımparalama ve cilalama ihtiyaçlarınıza uygun detaylı çözümler sunar.

ŞARJLI EL ALETLERI

Yeni seri şarjlı el aletlerimiz size esneklik ve bağımsızlıktan ödün vermeden gücü sunuyor.Her zaman güvenilir ve kolay kullanımlı olan somun sıkıcılarımız ve matkaplarımız ayrılmaz iş ortağınız olacaklar.

ÇEKIÇLER & KAZIYICILAR

Dayanıklılık ön plana alınarak tasarlanan Chicago Pneumatic çekiç ve kazıyıcıları en zor işlerinizin bile üstesinden gelecek.

BLUETORK SOMUN SIKMA MAKINALARI: CP7600 SERISI

Otobüs ve kamyon lastik operasyonları için en güvenilir ve ergonomik lastik sökme takma çözümü.

ÖZEL ÜRÜNLER

Bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için ürün gamımızı yazı yazma kalemi, testere gibi ürünlerle genişlettik.

AKSESUARLAR

Chicago Pneumatic havalı ve şarjlı el aletlerinin en yüksek performansta ve en verimli şekilde kullanabilmeniz için sizlere çok geniş bir yardımcı ürünler serisiyle destek oluyor.

Chicago Pneumatic Hakkında

Basınçlı hava hattınızın optimal koruması için basınçlı havanızı kurutmak ekstra öneme sahiptir. Kompresöre çekilen atmosfer havası her zaman nem içerir.

Buradaki nem miktarı ağırlıkla sıcaklığa dayanır, sıcaklık arttıkça emilen atmosfer havasının nem miktarı da artacaktır. Basınçlı hava soğutulduğunda yoğuşan nem hava hattınıza ve ekipmanlarınıza ciddi zararlar verebilecek kondense dönüşür. İyi bir kuru hava elde edebilmek için bu kondensin ayrıştırılması ve sistemden uzaklaştırılması gerekmektedir.

Bütün CPX kurutucularımız kondensin sıfır hava kaybıyla otomatik olarak tahliyesini sağlayan kapasitif tahliye cihazlarına sahiptir. CPX serisi oldukça kompakt, kurulumu kolay, çiğlenme durumunu takip edebileceğiniz bir panele sahip ve düşük enerji tüketimlidir.

Frekans kontrollü kompresör serisi, hava ihtiyacı ile hava temini arasındaki mükemmel uyumu bulmanıza imkân tanır. Frekans kontrollü teknolojisi sayesinde, enerji maliyeti %30 azaltılabilir.

Dişli kutusu tahrikli iletimin dayanıklı tasarımı sayesinde, en zorlu uygulamalarda bile yüksek kalitede basınçlı hava üretebilirsiniz. Bileşenler, kaliteyi ve güvenilirliği temin etmek üzere dikkatlice seçilir. Ayrıca, kolay erişim sayesinde kurulum ve bakım basit tutulmaktadır.

Son olarak önemli noktalardan bir tanesi de büyük boy radyatör paketi sayesinde soğutma performansı garanti edilir. Düşük gürültü seviyesinde yüksek soğutma akışı sağlamak için, oldukça verimli bir soğutma fanı tasarlanmıştır.